پیام فرستادن
Foshan Shunde Tucson Sanitary Ware Co., Ltd.
محصولات
اخبار
خونه > اخبار >
اخبار شرکت در مورد فضای بیشتری را از حمام خارج کنید
مناسبت ها
تماس ها
تماس ها: Mr. FRANK ZHONG
فکس: 86-757-23610198
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

فضای بیشتری را از حمام خارج کنید

2023-12-01
Latest company news about فضای بیشتری را از حمام خارج کنید

آیا تا به حال فکر کرده اید که حمام من خیلی کوچک است؟ آیا استرس پیدا کردن فضای کافی برای تمام نیازهای حمام شما را در شب بیدار نگه می دارد؟ آیا حمام شما خیلی تنگ است؟مثل اينکه بايد همه چيز رو به هم فشار بدي بدون اينکه جا براي تکون دادن کوچيک ترين گربه داشته باشيخب، ما وبلاگ رو براتون داريم

 

خیلی تنگه

حمام های کوچک در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند و فضای موجود برای هر کسی متفاوت است.یک چالش رایج در هنگام تلاش برای مبلمان کردن یک حمام کوچک این است که اتاق برای مبلمان معمولی بسیار باریک است. واحدها می توانند خیلی عمیق باشند تا درب ها را راحت باز کنند و سینک احساس می کند که به شما فشار می دهد. البته نیاز به ذخیره سازی حتی با فضای محدود باقی می ماند.بنابراین پیدا کردن راه حل ها می تواند پیچیده باشد.

یکی از بهترین راه ها برای حل مسائل فضای و ذخیره سازی نصب مخزن های پنهان است. مخزن های پنهان در دیوارهای اصلی و جعلی قرار می گیرند و ضخامت 100-150 میلی متر دارند.آنها بر ساختار دیوار تاثیر نمی گذارند و همچنین فضای شما را صرفه جویی می کنند، به این ترتیب فضای بیشتری برای استفاده فراهم می کند، حتی با حوضچه های باریک، و فضای کافی برای کاسه برای شستن دست ها و مسواک زدن دندان ها در راحتی.

آخرین اخبار شرکت فضای بیشتری را از حمام خارج کنید  0

فقط به اندازه کافی بزرگ نیست

بعضی از حمام ها به طور کلی خیلی کوچک به نظر می رسند، هیچ عرض یا طول خاصی وجود ندارد، فقط برای راحتی خیلی کوچک است. مبلمان باریک نیز می تواند به شما کمک کند.اما اگر شما می توانید هزینه استفاده از کمی فضای اضافی برای ذخیره سازی چرا برای رفتن به یک غرور معمولی با عرض کوچکتر?

فضای طبقه محدود

فضای محدود طبقه با سردرد های مختلفی همراه است. اتاق ممکن است بیش از حد آشفته باشد، و فضای اتاق را کاهش دهد. ممکن است اتاق را احساس کلاستروفوبیا کند.یعنی وقتی یه کم وقت برای خودم میگیری نمیتونی از استرس خلاص بشیخوشبختانه چند راه حل وجود دارد که موثرترین آنها استفاده از مبلمان بسته شده است. این طراحی به شما اجازه می دهد تا فضای کف را به دست آورید.اجازه می دهد نور به زیر غرور برسد و توهم اتاق بزرگتر را ایجاد کند.به علاوه، غرور های آویزان شده روی دیوار به نظر می رسند که شناور هستند که صادقانه بگویم، غیر واقعی به نظر می رسد.

آخرین اخبار شرکت فضای بیشتری را از حمام خارج کنید  1

راه حل ها و نکات ذخیره سازی دیگر

اگر قرار دادن مبلمان جدید در ذهن شما نیست، راه های دیگری هم وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید تا فضای ذخیره سازی بیشتری را از حمام خود پیدا کنید.

ارزان ترين و سريع ترين راه براي به دست آوردن فضايي اينه که همه لوازم دستشويي استفاده نشده ات رو پرت کني,اون مسواک که مادربزرگت سه سال پيش بهت داداگه تا الان ازش استفاده نکرده باشي هرگز ازش استفاده نمي کنيدر غیر این صورت، اگر احساس می کنید که این کار بسیار بی فایده است، همیشه می توانید دوباره اهدا کنید یا اهدا کنید! این یک گام خوب برای خرید و در نهایت ذخیره کردن چیزهایی است که واقعاً می خواهید و نیاز دارید.

راه حل مورد علاقه ما برای ذخیره سازی استفاده از یک رادیاتور حوله است. This toasty solution provides you with all the benefits of a normal radiator whilst saving space where your towels would otherwise be stored AND it means stepping out of the shower on a cold morning isn’t as daunting knowing you have a cozy warm towel waiting for you.