پیام فرستادن
Foshan Shunde Tucson Sanitary Ware Co., Ltd.
محصولات
اخبار
خونه > اخبار >
اخبار شرکت در مورد راهنمای طراحی حمام
مناسبت ها
تماس ها
تماس ها: Mr. FRANK ZHONG
فکس: 86-757-23610198
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

راهنمای طراحی حمام

2023-11-24
Latest company news about راهنمای طراحی حمام

 

 

راهنمای طراحی حمام

حمام اغلب یکی از فضاهایی است که در مورد طراحی داخلی نادیده گرفته می شود.این اتاق کاربردی می تواند به یک پناهگاه لوکس و آرامش بخش تبدیل شود. کشف برخی از نکات و ترفند برای طراحی داخلی حمام پیشرفته.

آخرین اخبار شرکت راهنمای طراحی حمام  0

نحوه اضافه کردن رنگ

یکی از بهترین راه ها برای اضافه کردن رنگ به حمام، استفاده از مبلمان و ظروف برنج است. به عنوان مثال، یک واحد پر جنب و جوش می تواند رنگ را به یک فضای خنثی اضافه کند.در حالی که یک شیر آب رنگارنگ یا دوش بزرگ است، راه ظريفي براي اضافه کردن علاقه به يه حمام سفيد سادهمهم است که موضوع کلی اتاق را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که مبلمان و ظروف برنج یکدیگر را تکمیل می کنند.

عمق و شخصیت

الگوها یک راه عالی برای اضافه کردن عمق و شخصیت به حمام هستند. چه کاغذ دیواری هندسی جسورانه باشد، حوله های گل و حمام، یا کاشی های سبک مراکش،الگوها می توانند یک حمام ساده را به یک فضای بیانیه تبدیل کنند. به صورت جسورانه حرکت کنید و مبلمان را با الگوی طراحی کنید. هنگام استفاده از الگوها، مهم است که آنها را با عناصر ساده یا خنثی متعادل کنید تا از بیش از حد اتاق جلوگیری شود.

هماهنگی هماهنگ

وقتی که برای حمام از دستمالهای مس می انتخاب کنید، برای یک ظاهر منسجم، هماهنگی تمام پوشش ها ضروری است. این بدان معنی است که شیرها، دوش ها، ریل های حوله،و سایر لوازم باید همه از نظر رنگ و پایان یکسان باشند.این یک ظاهر هماهنگ و شیک را ایجاد می کند، نه یک شکل جدا شده و نامناسب.

آخرین اخبار شرکت راهنمای طراحی حمام  1

مرکز ها

اگر می خواهید یک نقطه محور در حمام خود ایجاد کنید، نصب یک مرکز اعلام مثل یک وان مستقل یا یک رادیاتور عمودی را در نظر بگیرید.این ویژگی ها نه تنها سبک و شخصیت اتاق را اضافه می کنندبه عنوان مثال، حمام مستقل می تواند یک مکان لوکس برای خیس شدن پس از یک روز طولانی باشد، در حالی که رادیاتورهای عمودی مدرن می توانند گرمایی و راحتی را به طور موثر فراهم کنند.

به حداکثر رساندن فضا

در نهایت، هنگامی که به حداکثر رساندن فضای حمام می رسد، چندین استراتژی وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.استفاده از رنگ های روشن روی دیوارها و کف می تواند یک حمام کوچک را فضای بیشتری و هواپیمایی کنددوم، انتخاب مبلمان آویزان شده مانند یک واحد غرور یا کابینت ذخیره سازی می تواند فضای کف را آزاد کند و یک حس باز ایجاد کند.شامل بسیاری از گزینه های ذخیره سازی مانند قفسه ها، کشو و سبد می تواند به حفظ حمام بدون هرج و مرج و سازماندهی کمک کند. مخزن پنهان ما راه حل کامل برای هر اندازه حمام، مانند توالت آویزان شده به دیوار، توالت های کوبنده،به شما اجازه می دهد تا واقعا از فضای ارزشمند حمام خود استفاده کنید.

آخرین اخبار شرکت راهنمای طراحی حمام  2